Říjen 2008

Balím kufry, jde se dál

30. října 2008 v 21:55 | *Small*
Ahojky :) tak tady píšu "poslední článek" :) holt to jednou přijít muselo, možná se vrátím, co já vím ... v mím životě momenátlně nastalo a ještě nastene spousta důležitých "životních" událostí, který hodně ovlivní budoucnost i mě :D ale aby to neznělo tak strašně,tak mám pro vás jednu příjemnou změnu a to,že nekončím úplně ale pouze se PŘESOUVÁM :) najdete mě,spolu s Nicolkou na www.our-l0vez.blog.cz :) Blog je teprv ve výstavbě ale během zítřka se to určo změní.Mám vás ráda a tenhle blog taky <3
*SMALLI*

Dej hlásek mýmu tričku,plsss :'(

25. října 2008 v 12:37 | *Small*
Prosím prosím,dejte mi hlásek tady robila jsem tričko a dalo mi to opravdu dost práce pls,kdo hlásne,tak mu vyrobím,co bude chtít...desing,diplomek,avaar,ikonku... :) pište si o cenky do komentů díííky mots :)
Můj výtvor↓

eSBéčka!!! WANTED

25. října 2008 v 11:23 | *Small*
Kdopak chce spřátelit, nechť se ozve,dřív, než bude pozdě :)

Hi people :)

19. října 2008 v 12:01 | *Small* |  Diary
Čauwes lidí :) po dlouhý době o sobě zase dávám vědět (: vše je R E L A T I V N Ě ok relativně píšu,protože se to vztahuje jen na určitý V Ě C I popř. L I D I. Ale to tu teď rozebírat fakt neci :D seru na to xD lidi se mění a já s nima :D blbý ale moje xD v pátek jde N I C O L K A k nám,nebo půjdem do aquaparku pokud jí neznáte, tak to neřeště, prostě jedna skvělá H O L Č I N A :) nebudu jí tady rozbebírat, protože by mě to tu zabralo hrozně mots místa :) NICI,já že prostě žeru :) a je to xD

Pixelky 0.00

19. října 2008 v 12:00 | *Small* |  Pixels
Hugh Laurie - Obchodník se smrtí

19. října 2008 v 11:53 | *Small* |  Books
Hugh Laurie, představitel populárního doktora House ve stejnojmenném televizním seriálu je renesanční člověk. Vedle herectví se věnuje úspěšně mnoha profesím - a jednou z nich je literatura. Tento thriller je jeho prvotinou, která se ihned po vydání setkala s více než příznivým ohlasem jak mezi čtenáři, tak i mezi odbornou veřejností. Svěží, napínavé, chytré, ale především vtipné čtení, u něhož se rozhodně nebudete nudit. Thomas Lang, toho času bodyguard na volné noze, se nechá najmout na vraždu amerického průmyslníka. Nakonec se však rozhodne svou oběť varovat… Jeho dobrý skutek nezůstane nepotrestán. Proti své vůli se ocitá ve víru dramatických událostí, v nichž jsou zapleteni mezinárodní teroristé, CIA i obchodníci se zbraněmi…

Cena: 299 Kč
Autor: James H.C. Laurie
Rok vydání: 1996

Mama mia...láláá xD

19. října 2008 v 11:44 | *Small* |  Diary
JJ dneska jdu na "Mama Miu" do Village cinemas,Europe Class <3 s Klárkou a Radčou tak se mooots těším,viděla jsem 3 trillery k filmu a vypadaly skvěle <3 tak jsem moc zvědavá :)
Jinak mám novou mikču /z Bershky/,sukni /H&M/,podkolenky,"bezprstý" rikavice,návleky na nohy,2 tílka a hromadu šperký xDDD

Dej mi sílu a budu se prát :)

14. října 2008 v 20:52 | *Small* |  Diary
Titulek zní možná "trochu" ujetě,ale pravdivě...pohádala jsem se se dvěma holkama ze třídy ale to už je teď jedno...byla jsem z toho dost špatná...ale tj. prostě život,vím že rodiče y mi řekli ať se soustředím hlavně na školu a ať to beru jako "přípravu na život" :) neuvěřitelnou "vnitřní" sílu mi však dodala Magda TA NEJSKVĚLEJŠÍ HOLKA CO JSEM KDY POTKALA když jsme kecaly na ICQ...povzbudí vás už jen tím,že se s ní bavíte.Je to pro mě snad nejdůležitější kámoška,který si hrozně moc vážím a NIKDY o ní nechci přijít.

BTW:.: Mám připravenej novej desing,tak ho sem dám /Pak někdy/ :-D

Když se někdo zbláznííí xD

8. října 2008 v 18:54 | *Small* |  Diary
Awooojtééé :) dneska se mi sem ani moc psát nechtělo,protože mám myšlenky někde úplně jinde.A to sice u mého (možná budoucího) koníka,lépe řečeno klisny.
Jestli jí mít nebudu, tak mě normálne jebne xD

Den u koní

4. října 2008 v 20:26 | *Small* |  Diary
Dneska jsem vstávala v šest ráno (!!) abych byla v půl osmý v Písnici v ddíle přišla jsem tam jako třetí a skoro všecky koně jsem do výběhu vzala sama (!♥) byla fakt prča protože jsme šli ve čtyři na drakiádu (i s koníkama) aby se na nich děti svezly.Helmička co se mi nedávno ztratila se našla u jedný holky ve skřínce (teda spíš ona jí tam našla a řekla že má ve skříňce cizí helmičku).Mimo to jsem dostala slušnej kopanec od Berryho (poncl) do břicha a kámoška do kolene a ještě teď mě to bolí.(Auvajs).
I love horses 4ever
Vaše *Small*

Z5 z OP

2. října 2008 v 19:44 | *Small* |  Diary
Ahojky, :) tak jsem se vám vrátila z ozdravného pobytu na Šumavě :) měli jsme hrozně fajn vedoucí (Marťu a Katku) trochu se mi po nich stýska ale co :D v sobotu jdu na koně (teda jako jen na vodění,tím myslím vycházky) takže by mohlo bejt fajn.Stále jsem ještě plná dojmů :D mám hafo fotek tak je sem na 100% dám ale už né dneska.
Vaše *Small*